Computers, randapparatuur en supplies LOG IN op uw account
Geen account? Vraag aan!
 
Home > Vergelijk producten > Overzicht
Overzicht van te vergelijken producten

U heeft gekozen voor een vergelijking van onze producten in de categorie Kabels & accessoires > Netwerk fibre optic kabels.   terug naar selectie

Klik op de kolomnamen om het overzicht te sorteren.

Klik op het artikelnummer om de uitgebreide omschrijving en een grotere foto in een pop-up scherm te tonen.

artikel prijs incl.BTWomschrijvinglengtekleurbestellen
254316€ 10,48 Equip 254316 LC/SC Fibre-Optic Patch-cable [M/M, Multi-Mode, LSOH, 10m, Orange] 10-100m-U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
156140€ 1,32 Equip 156140 SC Fiber Optic Adapter/Coupler w. metal sleeve [Duplex Multimode, OM1/OM2] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255419€ 4,95 Equip 255419 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 0,5m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255411€ 5,06 Equip 255411 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 1,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255412€ 6,16 Equip 255412 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 2,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255413€ 6,84 Equip 255413 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 3,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255415€ 7,44 Equip 255415 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 5,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255416€ 8,82 Equip 255416 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 10m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255311€ 6,30 Equip 255311 Fibre Optic Patchc. LC/SC 50/125μ 1,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255319€ 5,74 Equip 255319 Fiber Optic Adapter Cable, [LC/SC, Multi-Mode, OM3, 50/125, LSOH, 0,5m, Turquoise] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255312€ 6,84 Equip 255312 Fibre Optic Patchc. LC/SC 50/125μ 2,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255315€ 8,80 Equip 255315 Fibre Optic Patchc. LC/SC 50/125μ 5,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255316€ 9,60 Equip 255316 Fibre Optic Patchc. LC/SC 50/125μ 10,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255219€ 5,74 Equip 255219 Optical Fiber Patch Cord, [LC/ST, Multi-Mode, OM3, 50/125, 0,5m Turquoise] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255211€ 6,30 Equip 255211 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 1,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255212€ 6,84 Equip 255212 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 2,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255213€ 7,61 Equip 255213 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 3,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255215€ 8,80 Equip 255215 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 5,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255216€ 9,60 Equip 255216 Fibre Optic Patchc. LC/ST 50/125μ 10,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255218€ 15,12 Equip 255218 Optical Fiber Patch Cord [LC/ST, Multi-Mode, OM3, 50/125 20,0m, Turquoise] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255329€ 5,57 Equip 255329 Fiber Optic Patch Cord [SC/SC, Multi-Mode, OM3, 50/125, LSOH, 0,5m, Turquoise] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255321€ 5,99 Equip 255321 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 1,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255322€ 6,67 Equip 255322 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 2,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255323€ 7,35 Equip 255323 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 3,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255325€ 8,80 Equip 255325 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 5,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255326€ 9,43 Equip 255326 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 10,0m turquoise, LSOH, OM3 --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255328€ 14,29 Equip 255328 Fiber Optic Patch Cord [SC/SC, OM3, 50/125 , LSOH, 10,0m Turquoise] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254431€ 6,50 Equip 254431 Optical Fiber Patch Cord [LC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 1,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254432€ 6,84 Equip 254432 Optical Fiber Patch Cord [LC/LC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 2,0m , Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254433€ 7,86 Equip 254433 Optical Fiber Patch Cord [LC/LC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 3,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254435€ 8,37 Equip 254435 Optical Fiber Patch Cord [LC/LC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 5,0m , Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254331€ 7,18 Equip 254331 Optical Fiber Patch Cord [LC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 1,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254332€ 7,52 Equip 254332 Optical Fiber Patch Cord [LC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 2,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254333€ 8,12 Equip 254333 Optical Fiber Patch Cord [LC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 3,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254335€ 8,67 Equip 254335 Optical Fiber Patch Cord [LC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 5,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
254336€ 8,19 Equip 254336 Optical Fiber Patch Cord, [LC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 10,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
253331€ 6,67 Equip 253331 Optical Fiber Patch Cord [SC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125 LSOH, 1,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
253332€ 7,01 Equip 253332 Optical Fiber Patch Cord [SC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 2,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
253333€ 7,44 Equip 253333 Optical Fiber Patch Cord [SC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 3,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
253335€ 8,15 Equip 253335 Optical Fiber Patch Cord [SC/SC, Single-Mode, OS2, 9/125 , LSOH, 5,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
253336€ 7,77 Equip 253336 Optical Fiber Patch Cord [SC/SC, Single-Mode, 9/125, LSOH, 10,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252331€ 6,67 Equip 252331 Optical Fiber Adapter Cable [ST/SC, Multi-Mode, 9/125, LSOH, 1,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252332€ 7,01 Equip 252332 Optical Fiber AdapterCable [ST/SC, Multi-mode, 9/125, OS2, LSOH, 2,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252333€ 7,44 Equip 252333 Optical Fiber Adapter Cable [ST/SC, Multi-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 3,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252335€ 8,15 Equip 252335 Optical Fiber Adapter Cable [ST/SC, Multi-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 5,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252336€ 7,77 Equip 252336 Fiber Optic Adapter Cable [ST/SC, Single-Mode, OS2, 9/125, LSOH, 10,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252232€ 7,01 Equip 252232 Optical Fiber Patch Cord [ST/ST, 9/125, OS2, LSOH, 2,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252233€ 7,44 Equip 252233 FO Optical FIber Patch Cord [ST/ST, 9/125, OS2, LSOH, 3,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252235€ 8,15 Equip 252235 ST/ST Optical Fiber Patch Cord [M/M, OS2, Single-Mode, 5 m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252236€ 7,77 Equip 252236 Optical Fiber Patch Cord [ST/ST, 9/125, LSOH, 10,0m, Yellow] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255519€ 5,96 Equip 255519 Fiber Optic Patch Cord HF LC/LC 50/125u, 0.5m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255511€ 6,30 Equip 255511 Fiber Optic Patch Cord HF LC/LC 50/125u, 1m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255512€ 7,14 Equip 255512 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/LC, 50/125u,, 2m, Violet] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255513€ 8,70 Equip 255513 Fiber Optic Patch Cord HF LC/LC 50/125u, 3m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255515€ 9,37 Equip 255515 Fiber Optic Patch Cord HF LC/LC 50/125u, 5m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255539€ 6,16 Equip 255539 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 0.5m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255531€ 6,84 Equip 255531 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 1m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255532€ 8,12 Equip 255532 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 2m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255533€ 9,22 Equip 255533 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 3m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255535€ 9,51 Equip 255535 Fiber Optic Patch Cord HF LC/SC 50/125u, 5m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255549€ 6,16 Equip 255549 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 0.5m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255541€ 6,84 Equip 255541 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 1m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255542€ 8,12 Equip 255542 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 2m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255543€ 9,22 Equip 255543 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 3m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255545€ 9,51 Equip 255545 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 5m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255529€ 6,16 Equip 255529 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 0.5m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255521€ 6,84 Equip 255521 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 1m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255522€ 8,12 Equip 255522 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 2m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255523€ 9,22 Equip 255523 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 3m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
255525€ 9,51 Equip 255525 Fiber Optic Patch Cord HF SC/SC 50/125u, 5m --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
156101€ 8,08 Equip 156101 ST Fiber Optic Multimode Simplex Adapte 12pcs (1se --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PFC-0118€ 6,46 LevelOne PFC-0118 Hybrid Fiber Cable [12/18 AWG, 1m, MOQ 500m] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PFC-0112€ 8,08 LevelOne PFC-0112 Hybrid Fiber Cable [12 AWG MOQ 500m 1m ] --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen