Computers, randapparatuur en supplies LOG IN op uw account
Geen account? Vraag aan!
 
Home > Vergelijk producten > Overzicht
Overzicht van te vergelijken producten

U heeft gekozen voor een vergelijking van onze producten in de categorie Netwerk producten > Accessoires.   terug naar selectie

Klik op de kolomnamen om het overzicht te sorteren.

Klik op het artikelnummer om de uitgebreide omschrijving en een grotere foto in een pop-up scherm te tonen.

artikel prijs incl.BTWomschrijvingKabel/draadloosinterfacesnelheidbestellen
NS121UTP€ 131,00 Newstar NS-121UTP VGA extender over UTP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125560€ 4,47 Equip 125560 Uni Surface mounting box (5 pcs) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125722€ 25,82 Equip 125722 Uni C5e Outlet w/ Upframe (5 pcs) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
129403€ 13,65 Equip 129403 Crimping tool Universal [RJ11/12/45] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
129964€ 29,95 Equip 129964 Cable Tester LAN & USB ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
135410€ 2,23 Equip 135410 Junction Box for Cat.5e for Lan Cable [22-26AWG, solid wire, unshielded] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
135424€ 31,79 Equip 135424 C6E patch panel [24-port, 1U, Black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
760301€ 6,84 Equip 760301 Uni flush plate for 760302 (5 pcs) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
760302€ 5,03 Equip 760302 Uni surface mounting for Equip pro (5 pcs) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
327324€ 45,25 Equip 327324 C5E patch panel 24p 1U light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
VDS-0200€ 140,75 LevelOne VDS-0200 Ethernet over VDSL2 Converter [1x 10/100Mbps (60Mbps upstream), Annex A, 200m] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
VDS-0202€ 142,57 LevelOne VDS-0202 Ethernet over VDSL2 Converter (BNC Connection) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
VDS-0120€ 198,87 LevelOne VDS-0120 Ethernet over VDSL2 Converter [1x 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX, POE PSE] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
VDS-0201€ 142,57 LevelOne VDS-0201 Ethernet over VDSL2 Converter (Annex B) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-0103TXFC€ 108,06 LevelOne FVT-0103TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Fiber Converter [1x 10/100Mbps, 1x Multi-Mode SC] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-0203TXFC€ 180,70 LevelOne FVT-0203TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Multi-Mode SC Fiber Converter w/ PoE Injector ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-0104TXFC€ 189,79 LevelOne FVT-0104TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-Mode SC Fiber Converter w/ PoE ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-0204TXFC€ 262,43 LevelOne FVT-0204TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-Mode SC Fiber Converter w/ PoE Injector ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVS-3800€ 108,06 LevelOne FVS-3800 10/100BASE-TX to 100BASE-X Fibre Converter [1x RJ-45 10/100Mbps, 1x SFP, 802.11q] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GVS-3800€ 108,11 LevelOne GVS-3800 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X Converter [1x, RJ45, 1x SFP, 802.1Q(inQ), LLR] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-3001€ 35,41 LevelOne SFP-3001 Gigabit ethernet network Transceiver, (1x Multi-mode SFP, 1.25Gbps, 550m]) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GVT-0301€ 62,66 LevelOne GVT-0301 Gigabit ethernet network transceiver [1x Single-mode SFP, 25 Gbps,10,5dB, 10 km) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-3211€ 47,23 LevelOne SFP-3211 Gigabit ethernet transceiver (1x Single-mode SFP, 1.25Gbps, 10km) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GVT-0302€ 195,65 LevelOne GVT-0302 Gigabit network transceiver [1x Single-mode SFP 1.25Gbps, 23 dB, 80 km] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GVT-0300€ 34,51 LevelOne GVT-0300 1.25G Multi-mode SFP Transceiver (up to 550 m) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POI-2001€ 64,48 LevelOne POI-2001 Gigabit ethernet PoE Injector [2x RJ45, 10, 100, 1000 MBit/s, 15.4W] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POI-4000€ 108,06 LevelOne POI-4000 High Power PoE Injector (2x RJ45 10/100 Mbps, 56W) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POH-1250€ 344,16 LevelOne POH-1250 PoE Injector hub [1U 19", 12x 10/100Mbps, 15.4 watt/port, 100m] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-0102€ 207,95 LevelOne POR-0102 PoE Repeater [2x RJ45 10/ 100Base-T(X), 100m] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POT-0100€ 276,96 LevelOne POT-0100 PoE Repeater over 2-wire [Master, 1x RJ11, 1x, RJ45 10/ 100Base-T(X), 400m] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POT-1110€ 325,99 LevelOne POT-1110 PoE Repeater over 2-wire [Slave, 1x RJ11, 1x, RJ45 10/ 100Base-T(X), 400m] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-1100€ 204,32 LevelOne POR-1100 Outdoor PoE Repeater [2x RJ45 10/ 100Base-T(X), Cat5, IP65 Waterproof, >100m] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-1102€ 298,76 LevelOne POR-1102 2-Outdoor PoE Repeater [2x RJ45, 10/ 100Base-T(X), IP65 Waterproof, >100m] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POT-0110€ 272,41 LevelOne POT-0110 PoE Repeater over 2-wire (Slave) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POS-1001€ 31,69 LevelOne POS-1001 5-12V DC Gigabit PoE Splitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POS-4001€ 131,67 LevelOne POS-4001 3-12V DC High Power Outdoor PoE Splitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POS-1002€ 23,51 LevelOne POS-1002 5-12V DC PoE Splitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POS-3000€ 68,02 LevelOne POS-3000 5-12V DC Gigabit PoE Plus Splitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POS-4000€ 51,76 LevelOne POS-4000 12V DC High Power PoE Splitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POS-4002€ 104,43 LevelOne POS-4002 24V AC High Power PoE Splitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PPM-1000€ 907,16 LevelOne PPM-1000 PoE Power Measurer ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125294€ 24,27 Equip 125294 Cat.3 / ISDN Patch Panel [25port, LSA+/1U, black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125295€ 39,99 Equip 125295 Cat.3 / ISDN Patch Panel [50port, LSA+/1U, black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
227308€ 16,31 Equip 227308 Cat.5e Patch Panel 8-Port Desktop, light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
208012€ 23,93 Equip 208012 Cat.5e Patch Panel 12-Port 10 inch, light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
208015€ 12,50 Equip 208015 Cat.5e Patch Panel 12-Port 10 inch, black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
327316€ 32,78 Equip 327316 Cat.5e Patch Panel 16-Port 19 inch 1U light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
327424€ 33,98 Equip 327424 Cat.5e Patch Panel 24-Port 19 inch 1U black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
235316€ 14,93 Equip 235316 Cat.5e Patch Panel 16-Port 19 inch 1U black, unshielded ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
235324€ 19,40 Equip 235324 Cat.5e Patch Panel 24-Port 19 inch 1U black, unshielded ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
227368€ 19,89 Equip 227368 Cat.6 Patch Panel 8-Port Desktop, light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
227362€ 22,79 Equip 227362 Cat.6 Patch Panel 12-Port Desktop, light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
208014€ 30,42 Equip 208014 Cat.6 Patch Panel 12-Port 10 inch, light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
326316€ 40,26 Equip 326316 Cat.6 Patch Panel 16-Port 19 inch 1U light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
326324€ 48,64 Equip 326324 Cat.6 Patch Panel 24-Port 19 inch 1U light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
326348€ 109,40 Equip 326348 Cat.6 Patch Panel 48-Port 19 inch 1U light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
326416€ 40,26 Equip 326416 Cat.6 Patch Panel 16-Port 19 inch 1U black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
326424€ 53,30 Equip 326424 Cat.6 Patch Panel 24-Port 19 inch 1U black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
326448€ 114,25 Equip 326448 Cat.6 Patch Panel 48-Port 19 inch 1U black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
326524€ 75,21 Equip 326524 Cat.6A Patch Panel 24-Port 19 inch 1U light-grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
326624€ 73,77 Equip 326624 Cat.6A Patch Panel 24-Port 19 inch 1U black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
235111€ 1,30 Equip 235111 Surface Mounted Box 1-Port Cat.5e unshielded, white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
235112€ 2,46 Equip 235112 Surface Mounted Box 2-Port Cat.5e unshielded, white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
235211€ 1,81 Equip 235211 Surface Mounted Box 1-Port Cat.6 unshielded, white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
235212€ 3,17 Equip 235212 Surface Mounted Box 2-Port Cat.6 unshielded, white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125721€ 6,08 Equip 125721 German Face Plate [Cat.5e w/ Back Box, single retail box, pure white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125723€ 6,34 Equip 125723 German Face Plate [Cat.5e w/ Back Box, single retail box, pearl white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125725€ 5,29 Equip 125725 German Face Plate (5 pcs) [Cat.5e Flush Mounted, box, pure white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125761€ 7,11 Equip 125761 German Face Plate [Cat.6 w/ Back Box, single retail box, pure white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125763€ 7,11 Equip 125763 German Face Plate [Cat.6 w/ Back Box, single retail box, pearl white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125762€ 5,96 Equip 125762 German Face Plate (5 pcs) [Cat.6, Flush Mounted, box, pure white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125765€ 6,25 Equip 125765 German Face Plate 8/8 Cat.6 Flush Mounted, pearl white, 5pcs. box ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125772€ 8,33 Equip 125772 German Face Plate (5 pcs) [Cat.6A, Flush Mounted, box, pure white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125561€ 0,72 Equip 125561 Back box white [Cat.5/6, German Face Plates] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125775€ 8,33 Equip 125775 German Face Plate (5 pcs) [Cat.6A, Flush Mounted, box, pearl white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769221€ 15,58 Equip 769221 Keystone Jack Cat.6A, unshielded, tool-free, set of 8pcs! ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125571€ 7,60 Equip 125571 Keystone Inline Coupler ST-Simplex (Set of 8pcs) [MM, black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125570€ 14,20 Equip 125570 Keystone Inline Coupler LC-Duplex (Set of 8pcs) [MM, black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125572€ 7,60 Equip 125572 Keystone Inline Coupler SC-Simplex (Set of 8pcs) [MM, black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
760303€ 2,33 Equip 760303 Face Plate 80x80 for 2 Keystone Jacks, w. insert & frame, pearl white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
761303€ 2,33 Equip 761303 Face Plate 80x80 for 2 Keystone Jacks, w. insert & frame, pure white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
761301€ 1,15 Equip 761301 Face Plate 80x80 w. Modular Insert 45ø for 2 Keystone Jacks, pure white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
761302€ 1,30 Equip 761302 Back Box for Face Plate 761301 pure white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125461€ 0,76 Equip 125461 French Face Plate w/ window [45x45mm, pure white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125474€ 0,38 Equip 125474 French Modular Insert [22,5x45mm 1-fold, pure white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125471€ 0,47 Equip 125471 French Modular Insert [45x45mm 1-fold, pure white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
761311€ 0,56 Equip 761311 French Angled Modular Insert 22,5x45mm, 1-fold, pure white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
761312€ 0,76 Equip 761312 French Angled Modular Insert 45,x45mm, 2-fold, pure white ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125121€ 0,94 Equip 125121 Surface Mounted Keystone Box for 1 Keystone Jack [white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125122€ 1,35 Equip 125122 Surface Mounted Keystone Box for 2 Keystone Jacks [white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125460€ 4,19 Equip 125460 Surface Mounted Keystone Box for 12 Keystone Jacks [white] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769224€ 8,03 Equip 769224 Cat.6 Panel for 24 Keystone Jacks, unshielded, black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769124€ 9,86 Equip 769124 Cat.6 Panel for 24 Keystone Jacks, shielded, black shielded, equip pro ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
767124€ 8,97 Equip 767124 Cat.6 Panel for 24 Keystone Jacks, shielded, grey ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769225€ 10,48 Equip 769225 Cat.6A Panel for 24 Keystone Jacks, unshielded, black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769324€ 11,70 Equip 769324 Cat.6A Panel for 24 Keystone Jacks, shielded, black shielded, equip pro ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769248€ 10,01 Equip 769248 Cat.6 Panel 1U for 48 Keystone Jacks, unshielded, black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769249€ 14,58 Equip 769249 Cat.6 Panel 2U for 48 Keystone Jacks, unshielded, black ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769349€ 17,21 Equip 769349 Cat.6 Panel 2U for 48 Keystone Jacks, shielded, black shielded, equip pro ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125292€ 24,27 Equip 125292 Cat.3 / ISDN Patch Panel [25port, LSA+/1U, light-grey] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125293€ 33,98 Equip 125293 Cat.3 / ISDN Patch Panel [50port, LSA+/1U, light-grey] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
129404€ 48,59 Equip 129404 Crimping Tool Professional [RJ11/12/45 Connector] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
129102€ 6,26 Equip 129102 Universal Stripping Tool for STP, UTP, Telefon and Data Cable ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
129119€ 3,59 Equip 129119 Insertion Tool for LSA Connection, Low Cost Version ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
129503€ 17,65 Equip 129503 Network Tool Case w/ Tester ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
129504€ 79,73 Equip 129504 Network Tool Box Professional ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-0120€ 244,28 LevelOne POR-0120 Gigabit PoE Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-0122€ 325,99 LevelOne POR-0122 2-Port Gigabit PoE Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
767211€ 25,99 Equip 767211 Cat.6 Keystone Jack shielded tool less, set of 8pc ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769212€ 15,75 Equip 769212 Cat.6 Keystone Jack unshielded LSA - slim, set of ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769210€ 13,78 Equip 769210 Cat.6 Keystone Jack unshielded LSA, set of 8pcs ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
767221€ 35,99 Equip 767221 Cat.6A Keystone Jack shielded tool less, set of 8p ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
767210€ 26,27 Equip 767210 Keystone Jack Cat.6, fully shielded, punch down, s ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
769211€ 13,70 Equip 769211 Keystone Jack Cat.6, unshielded, tool-free, set of ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125579€ 9,96 Equip 125579 Keystone Inline Coupler RJ45 Cat.6, black, unshiel ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125589€ 16,85 Equip 125589 Keystone Inline Coupler RJ45 Cat.6, fully shielded ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
125596€ 18,00 Equip 125596 Keystone Inline Coupler RJ45 Cat.7A, fully shielde ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
760402€ 8,76 Equip 760402 Blind Insert for Keystone Panels [set of 10, Black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-1411€ 47,37 LevelOne SFP-1411 155M SMF SFP Transceiver, 40km, 1310nm ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-3711€ 344,16 LevelOne SFP-3711 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-9421€ 171,62 LevelOne SFP-9421 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 40km, T1310/R1550nm ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-9431€ 180,70 LevelOne SFP-9431 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [40km, T1550/R1310nm] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
XFP-5211€ 743,71 LevelOne XFP-5211 10G SMF XFP Transceiver [10km, 1310nm] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-3111€ 104,43 LevelOne SFP-3111 1.25G MMF SFP Transceiver [2km, 1310nm] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-9221€ 66,29 LevelOne SFP-9221 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [10km, T1310/R1550nm] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-9321€ 63,56 LevelOne SFP-9321 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [20km, T1310/R1550nm ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-9331€ 126,22 LevelOne SFP-9331 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [20km, T1550/R1310nm] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SP-1101W€ 41,03 Edimax SP-1101W wireless smart plug switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SP-2101W€ 43,19 Edimax SP-2101W smart plug switch with power meter intelligent home energy management ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SC1000€ 35,99 Edimax SC1000 security cover for edimax pro wap series access points ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
MDU-1290S€ 71,74 Levelone MDU-1290S 4-Port Stacking Module ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
MDU-2892FX€ 780,03 Levelone MDU-2892FX 6-Port SC Multimode Fiber Module for IES-2892 Slot 1/2/3 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
MDU-2892S€ 525,77 Levelone MDU-2892S 4-Port Gigabit SFP Combo Module for IES-2892 Slot 4 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
MDU-2892T€ 244,28 Levelone MDU-2892T 8-Port Fast Ethernet Module for IES-2892 Slot 1/2/3 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POC-4002€ 916,24 Levelone POC-4002 8-Bay Chassis 500W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen