Computers, randapparatuur en supplies LOG IN op uw account
Geen account? Vraag aan!
 
Home > Vergelijk producten > Overzicht
Overzicht van te vergelijken producten

U heeft gekozen voor een vergelijking van onze producten in de categorie Netwerk producten > Adapters.   terug naar selectie

Klik op de kolomnamen om het overzicht te sorteren.

Klik op het artikelnummer om de uitgebreide omschrijving en een grotere foto in een pop-up scherm te tonen.

artikel prijs incl.BTWomschrijvingKabel/draadloosinterfacesnelheidbestellen
GNC-0105T€ 9,90 LevelOne GNC-0105T Gb Ethernet PCI Adapter cabledPCI10/100/1000 EthernetU moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
WUA-0605€ 14,15 LevelOne WUA-0605 300Mbps N Wireless USB adapter wirelessUSB11n 300Mbps wirelessU moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FNC-0103FX€ 81,36 LevelOne FNC-0103FX 100BASE-FX Multi-mode Fiber Optic PCI Card (ST) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
WPC-0600€ 10,93 LevelOne WPC-0600 N_One Wireless CardBus wirelessPC Card (PCMCIA)11n 300Mbps wirelessU moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
C300EXC€ 24,65 Conceptronic C300EXC 300Mbps 11n Wireless PC Express Card ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FNC-0104FX€ 78,09 LevelOne FNC-0104FX Multi-mode Fiber Optic adapter [PCI, 100BASE-FX SC 2-ch] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
USB-0301€ 11,36 LevelOne USB-0301 USB Fast Ethernet Adapter [10/100 Mbps, power-via-usb, Black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
WUA-0614€ 10,81 LevelOne WUA-0614 Wireless USB Adapter [802.11b/g/n 150/300Mbps, 2.4Ghz 2 dBi] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
USB-0401€ 21,35 LevelOne USB-0401 USB Gigabit Ethernet Adapter [USB3.0, 10/100/1000 Mbps, IEEE 802.3x] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0107€ 207,95 LevelOne GNC-0107 1000Base-SX/SC Fiber Optic PCI Card ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0112€ 13,41 LevelOne GNC-0112 Gigabit Ethernet PCIe Card cabledPCI-E10/100/1000 EthernetU moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
USB-0502€ 29,06 LevelOne USB-0502 Gigabit USB Network Adapter with USB Hub ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FNC-0115€ 144,39 LevelOne FNC-0115 100BASE-FX MMF SC PCIe Network Card cabledPCI-U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EN-9235TX-32€ 8,86 Edimax EN-9235TX-32 network adapter [PCI v2.2 32bit 33/66Mhz 1000mbit/s Full-Duplex VLAN tagging] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EN-9260TXE V2€ 10,30 Edimax EN-9260TXE V2 gigabit network adapter [PCIe 10/100/1000mps, VLAN WOL, Jumbo] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7612PIN V2€ 14,40 Edimax EW-7612PIN V2 wireless lan adapter [PCIe, n300 802.11n 300mbps 2t2r 2x antenna 3dBi a/lp] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7612UAN V2€ 13,68 Edimax EW-7612UAN V2 wireless lan adapter [USB, n300 802.11n 300mbps 2t2r, 3dbi fixed antenna] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7711UAN V2€ 12,24 Edimax EW-7711UAN V2 wireless lan adapter [USB, n150 11n 150mbps 1t1r 3dbi fixed antenna, White] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7811UN€ 8,06 Edimax EW-7811UN wireless lan adapter [USB, n150 802.11n 150mbps 1t1r, nano size] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EU-4208€ 10,22 Edimax EU-4208 fast ethernet adapter [USB2.0 10/100mbps] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EU-4306€ 21,30 Edimax EU-4306 gigabit ethernet adapter [USB3.0, RJ45 10/100/1000mbps] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7811UTC€ 15,84 Edimax EW-7811UTC ac600 wireless mini usb adapter [802.11a/b/g/n, Dual-band 150/433Mbps, WPS] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7722UTN V2€ 10,79 Edimax EW-7722UTN V2 wireless lan adapter n300 [802.11n 300mbps 2t2r usb] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7811DAC€ 30,23 Edimax EW-7811DAC ac600 wi-fi dual-band directional high gain usb adapter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7811UAC€ 24,47 Edimax EW-7811UAC ? ac600 wi-fi dual-band high gain usb adapter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7611ULB€ 15,84 Edimax EW-7611ULB 2-in-1 n150 wi-fi & bluetooth 4.0 nano usb adapter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FNC-0105€ 62,66 Equip FNC-0105 Fast Ethernet Fiber PCI Network Card SFP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0202€ 507,61 Equip GNC-0202 10 Gigabit Fiber PCIe Network Card Dual SFP Plus PCIe x8 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0100€ 162,54 Equip GNC-0100 Gigabit Fiber PCI Network Card SFP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0201€ 425,88 Equip GNC-0201 10 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP Plus PCIe x8 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0200€ 135,30 Equip GNC-0200 Gigabit SC Fiber PCIe Network Card Multi-Mode Fiber low profile bracket ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0124€ 507,61 Equip GNC-0124 Gigabit Fiber PCIe Network Card Quad SFP PCIe x4 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0122€ 316,92 Equip GNC-0122 Gigabit Fiber PCIe Network Card Dual SFP PCIe x4 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0120€ 262,43 Equip GNC-0120 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP PCIe x4 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GNC-0110€ 126,22 Equip GNC-0110 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HP-5101WNK€ 71,98 Edimax HP-5101WNK ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
EW-7822ULC€ 36,71 Edimax EW-7822ULC ac1200 dual-band mu-mimo usb adapter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen