Computers, randapparatuur en supplies LOG IN op uw account
Geen account? Vraag aan!
 
Home > Vergelijk producten > Overzicht
Overzicht van te vergelijken producten

U heeft gekozen voor een vergelijking van onze producten in de categorie Netwerk producten > Switches & hubs.   terug naar selectie

Klik op de kolomnamen om het overzicht te sorteren.

Klik op het artikelnummer om de uitgebreide omschrijving en een grotere foto in een pop-up scherm te tonen.

artikel prijs incl.BTWomschrijvingKabel/draadloosinterfacesnelheidbestellen
NS121UTP€ 131,00 Newstar NS-121UTP VGA extender over UTP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
AVE-9205€ 189,79 LevelOne AVE-9205 Cat5 audio/video extender ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POI-2002€ 23,51 LevelOne POI-2002 10/100Mbps PoE Injector ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FSW-0508TX€ 15,18 LevelOne FSW-0508TX 5 Port Mini Switch cabled-10/100/1000 EthernetU moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FSW-0808TX€ 18,08 LevelOne FSW-0808TX 8 Port Mini Switch cabled-10/100/1000 EthernetU moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GSW-0507€ 21,71 LevelOne GSW-0507 5 Port Switch 1000Mbps cabled-10/100/1000 EthernetU moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GSW-0807€ 28,96 LevelOne GSW-0807 8 Port Switch 1000Mbps cabled-10/100/1000 EthernetU moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GSW-1657€ 131,97 LevelOne GSW-1657 16-port Gigabit switch cabled--U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FSW-2450€ 59,03 LevelOne FSW-2450 24-port 10/100Mbps switch 19 inch cabled--U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GSW-2457€ 135,30 LevelOne GSW-2457 24-port Gigabit switch cabled--U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEP-1611€ 416,80 LevelOne FEP-1611 16-Port Fast Ethernet PoE Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FSW-0503€ 104,43 LevelOne FSW-0503 4 FE PoE + 1 FE Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEP-0812€ 104,43 LevelOne FEP-0812 4 FE PoE + 4 FE Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEP-1612€ 571,17 LevelOne FEP-1612 16-Port Fast Ethernet PoE Plus Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FSW-0512€ 41,68 LevelOne FSW-0512 5-Port Fast Ethernet PoE PD Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FSW-0513€ 172,53 LevelOne FSW-0513 4 FE High Power PoE switch [1x FE 1Gbps, 4x POE 10/100Mbps Cat5, 14800 pps, 48kb] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEP-0811€ 189,79 LevelOne FEP-0811 8-Port Fast Ethernet PoE Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FSW-0511€ 10,81 LevelOne FSW-0511 5-Port Fast Ethernet Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GSW-5150€ 262,43 LevelOne GSW-5150 48 FE + 2 GE + 1 GE SFP Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FGP-2410€ 525,77 LevelOne FGP-2410 24 FE PoE Plus + 2 GE with 2 Combo SFP Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-0820€ 198,87 LevelOne GEP-0820 8-Unmanaged Gigabit PoE Switch [9-Port 10/100/1000Mbps Cat5/6/7 8k MAC] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-0821€ 262,43 LevelOne GEP-0821 8-Port Gigabit PoE Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-0822€ 362,32 LevelOne GEP-0822 8-Gigabit PoE Plus Switch [8-port 10/100/1000Mbps, Cat5/6/7, 8k MAC, 240W] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-2450€ 485,81 LevelOne GEP-2450 Web Smart Switch [24x POE 10/100/1000Mbps, 4x SFP Dual Combo, 48Gbps, 802.1Q] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-3611€ 164,76 LevelOne SFP-3611 Gigabit Network transceiver [1x Single-mode SFP, Ethernet 1.25Gbps, 23 dB, 80km] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POH-1260€ 525,77 LevelOne POH-1260 High Power PoE Injector hub [1U 19", 12x 10/100Mbps, 30 Watt/port, 100m] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-6601R€ 407,72 LevelOne HVE-6601R HDMI Video Wall over IP PoE Receiver ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-6501T€ 407,72 LevelOne HVE-6501T HDMI over IP PoE Transmitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-6601T€ 407,72 LevelOne HVE-6601T HDMI Video Wall over IP PoE Transmitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-6501R€ 407,72 LevelOne HVE-6501R HDMI over IP PoE Receiver ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9002€ 244,28 LevelOne HVE-9002 HDSpider Cat.5 HDMI Sender with Local HDMI Output ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9004€ 325,99 LevelOne HVE-9004 HDSpider 4-Port Cat.5 HDMI Sender ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ADE-8208€ 462,21 LevelOne ADE-8208 8-Port DVI Broadcaster with Audio ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
AVE-9201€ 89,91 LevelOne AVE-9201 1-port Cat.5 Audio/Video Broadcaster (cable included) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
AVE-9304€ 262,43 LevelOne AVE-9304 4-Port Cat.5 VGA Transmitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
AVE-9304A€ 362,32 LevelOne AVE-9304A 4-Port Cat.5 VGA Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
AVE-9316€ 625,66 LevelOne AVE-9316 16-Port Cat.5 VGA Transmitter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GTP-2880€ 1433,83 LevelOne GTP-2880 24GE PoE with 4 Combo SFP + 4 10GE SFP+ L2 Managed Stacking Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
CVH-3000€ 525,77 LevelOne CVH-3000 19 inch housing for 12 media converter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-5301€ 106,31 LevelOne FVT-5301 10/100TX to 100FX SC Singlemode (30km) converter module ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POI-4000-Z€ 86,26 LevelOne POI-4000-Z 10/100Mbps High Power PoE Injector (40W) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-0520€ 131,67 LevelOne GEP-0520 5 Port PoE Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
XFP-5901€ 316,92 LevelOne XFP-5901 XFP-5901 10Gbase-SR/SW XFP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEU-0511€ 57,21 LevelOne FEU-0511 4 Port 10/100MMbps Switch + 1 MMF SC Port ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POI-3000€ 68,02 LevelOne POI-3000 10/100/1000Mbps High Power PoE Injector ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-1622€ 652,90 LevelOne GEP-1622 16-Port Gigabit PoE-Plus Switch, 480W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-1621€ 389,57 LevelOne GEP-1621 16-Port Gigabit PoE-Plus Switch, 240W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-0521€ 189,79 LevelOne GEP-0521 4 GE PoE-Plus + 1 GE Switch, 120W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-5070€ 1179,58 LevelOne GEP-5070 48 GE PoE-Plus + 2 GE SFP L2 Managed Switch, 375W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-2671€ 689,23 LevelOne GEP-2671 20 GE PoE-Plus + 4 GE PoE-Plus Combo SFP + 2 GE SFP L2 Managed Switch, 185W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-2672€ 943,49 LevelOne GEP-2672 20 GE PoE-Plus + 4 GE PoE-Plus Combo SFP + 2 GE SFP L2 Managed Switch, 370W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
VDS-0130€ 181,62 LevelOne VDS-0130 Ethernet over VDSL2 Converter (PD) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
VDS-0110€ 231,56 LevelOne VDS-0110 Ethernet over VDSL2 Converter (Sender) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
VDS-0111€ 189,79 LevelOne VDS-0111 Ethernet over VDSL2 Converter (Receiver) ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GVT-2001€ 89,91 LevelOne GVT-2001 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX MMF SC Converter, 550m ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-2401€ 65,38 LevelOne FVT-2401 10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Converter, 40km ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GVT-2000€ 54,48 LevelOne GVT-2000 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X SFP Converter ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-2201€ 51,76 LevelOne FVT-2201 10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Converter, 20km ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-2002€ 51,76 LevelOne FVT-2002 10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF ST Converter, 2km ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FVT-2001€ 51,76 LevelOne FVT-2001 10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Converter, 2km ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
CVH-2000€ 189,79 LevelOne CVH-2000 14-Slot Media Converter Chassis ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-1101€ 37,14 LevelOne SFP-1101 155M MMF SFP Transceiver, 2km, 1310nm ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-1311€ 45,40 LevelOne SFP-1311 155M SMF SFP Transceiver, 20km, 1310nm ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-3841€ 80,81 LevelOne SFP-3841 1.25G Copper Transceiver, RJ-45, 100m ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POI-3002€ 34,51 LevelOne POI-3002 PoE-Plus Injector ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-0200€ 189,79 LevelOne POR-0200 PoE-Plus Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-0202€ 244,28 LevelOne POR-0202 2-Port PoE-Plus Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-1202€ 307,84 LevelOne POR-1202 2-Port Outdoor PoE-Plus Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-1200€ 280,59 LevelOne POR-1200 Outdoor PoE-Plus Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GTL-2691€ 1815,23 LevelOne GTL-2691 20 GE + 4 GE Combo SFP + 2 10G Slots L3 Managed Stackable Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-9231€ 126,22 LevelOne SFP-9231 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 10km, T1550/R1310nm ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-1222€ 362,32 LevelOne POR-1222 2-Port Outdoor Gigabit PoE-Plus Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-0222€ 298,76 LevelOne POR-0222 2-Port Gigabit PoE-Plus Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-1220€ 344,16 LevelOne POR-1220 Outdoor Gigabit PoE-Plus Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
MDU-0163€ 362,32 LevelOne MDU-0163 10G SFP-Plus Module ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-1021€ 398,65 LevelOne GEP-1021 8 GE PoE-Plus + 2 GE SFP Switch, 250W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-1020€ 289,68 LevelOne GEP-1020 8 GE PoE-Plus + 2 GE SFP Switch, 150W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PFE-1001T€ 316,92 LevelOne PFE-1001T PoE Extender over Hybrid Fiber, Transmitter, 65W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PFE-1101T€ 453,13 LevelOne PFE-1101T PoE Extender over Hybrid Fiber, Transmitter, 120W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PFE-1004R€ 453,13 LevelOne PFE-1004R PoE Extender over Hybrid Fiber, Receiver with 4 PoE Outputs ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PFE-1001R€ 272,41 LevelOne PFE-1001R PoE Extender over Hybrid Fiber, Receiver with 1 PoE Output ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PFE-1014R€ 616,58 LevelOne PFE-1014R PoE Extender over Hybrid Fiber, Outdoor Receiver with 4 PoE Outputs ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POI-3004€ 38,06 LevelOne POI-3004 Gigabit PoE Injector, 30W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
PFE-1011R€ 434,96 LevelOne PFE-1011R PoE Extender over Hybrid Fiber, Outdoor Receiver with 1 PoE Output ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEP-1601€ 325,99 LevelOne FEP-1601 16 FE PoE Switch,250W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GES-2451€ 189,79 LevelOne GES-2451 24 GE with 4 Shared SFP Web Smart Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FGP-1000€ 227,02 LevelOne FGP-1000 8 FE PoE + 1 GE + 1 GE SFP Switch,120W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEP-1600€ 226,11 LevelOne FEP-1600 16 FE PoE Switch,120W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEP-0800€ 144,39 LevelOne FEP-0800 8 FE PoE Switch,90W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IEC-4001€ 184,74 LevelOne IEC-4001 Industrial Fast Ethernet Mini Media Converter - 10/100Mbps RJ-45 Copper to 100Mbp ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IEC-4301€ 184,74 LevelOne IEC-4301 Industrial Fast Ethernet Mini Media Converter - 10/100Mbps RJ-45 Copper to 100Mbp ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IEC-4000€ 184,74 LevelOne IEC-4000 Industrial Fast Ethernet Mini Media Converter - 10/100Mbps RJ-45 Copper to 100Mbp ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IEC-4002€ 242,21 LevelOne IEC-4002 Industrial Fast Ethernet Mini Media Converter - 10/100Mbps RJ-45 Copper to 100Mbp ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
KCM-0832€ 207,95 LevelOne KCM-0832 8-Port KVM Switch Module ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
KCM-1632€ 344,16 LevelOne KCM-1632 16-Port KVM Switch Module ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FSW-0513Z€ 117,14 Levelone KCM-1632 16-Port KVM Switch Module ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IES-0620€ 371,40 Levelone IES-0620 Industrial Gigabit Ethernet Switch - 4 x 802.3af/at PoE + 1 SFP + 1 Combo -40 to 7 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IES-0610€ 453,13 Levelone IES-0610 Industrial Gigabit Ethernet Switch - 4 x 802.3af/at PoE + 1 SFP + 1 Combo -40 to 7 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IES-0600€ 471,29 Levelone IES-0600 Industrial Gigabit Ethernet Switch - 4 TX + 1 SFP + 1 Combo -40 to 75C 9 to 60VDC ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
TS-HUB2K€ 14,82 Transcend TS-HUB2K [USB3.0 4-Port Hub] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
TS-HUB3K€ 23,74 Transcend TS-HUB3K External HUB [USB3.0 4-Por support USB charging upto 2At] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HIP-T€ 122,81 Neovo HIP-T LAN Extender/ Transmitter [HDMI, DVI-D 7.1 -> CAT5/6, max 100m, HDTV- 1080p] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HIP-R€ 122,81 Neovo HIP-R LAN Extender/ Receiver [HDMI, DVI-D 7.1 -> CAT5/6, max 100m, HDTV- 1080p] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GS-1016€ 84,94 Edimax GS-1016 Gigabit ethernet switch [19', 16-port 10/100/1000mbit] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GS-1026 V2€ 113,72 Edimax GS-1026 V2 gigabit ethernet switch [19', 24-port 10/100/1000mbit 2x SFP] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-1016€ 41,75 Edimax ES-1016 Fast ethernet switch [19" rack, 16-port 10/100Mbps] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-1024€ 50,38 Edimax ES-1024 fast-ethernet switch [19" rack, 24-port 10/100Mbps] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-3316P€ 25,34 Edimax ES-3316P switch [10/100Mbps 16-port desktop, Black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GS-1008P€ 143,96 Edimax GS-1008P gigabit poe switch [8-port 802.3at, max 150w] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GS-1008PH€ 102,21 Edimax GS-1008PH poe gigabit switch [8-port 4x poe 802.3at 75w, Black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-1008PH€ 74,85 Edimax ES-1008PH fast ethernet poe switch [8-port 4x poe 802.3at 80w, Black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-1008P€ 123,81 Edimax ES-1008P fast ethernet poe switch (8-port 10/100Mbps 802.3at 150w] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-5500G V3€ 18,00 Edimax ES-5500G V3 gigabit switch desktop [5-port 10/100/1000Mbps, IEEE802.3az jumbo 8kb] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-5800G V3€ 25,62 Edimax ES-5800G V3 switch gigabit 8-port desktop plastic green ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GP-101SF€ 20,15 Edimax GP-101SF gigabit poe splitter [adjustable 5v/12vdc output] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GP-101IT€ 33,10 Edimax GP-101IT gigabit poe injector [ieee802.3at] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GS-5424PLG€ 453,46 Edimax GS-5424PLG gigabit poe+ web smart switch [24-port, 4x SFP] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-5208P€ 158,35 Edimax ES-5208P fast ethernet poe+ web smart switch [8-port, 2x gigabit combo ports] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GS-5008PL€ 184,26 Edimax GS-5008PL gigabit poe+ web smart switch [8-port] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-9321€ 83,04 Levelone SFP-9321 SFP-9321 [1.25Gbps SMF BIDI SFP, Transceiver, 20km, 802.3ah, -8db] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-3305P€ 7,05 Edimax ES-3305P unmanaged ethernet desktop switch [5x POE 10/100 mbps, IEEE802.3az] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IES-1870€ 1025,21 Levelone IES-1870 16 FE + 2 GE Managed Switch -10 ~ 60C DIN-rail ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IES-1880€ 1224,98 Levelone IES-1880 16 FE + 2 GE Managed Switch -40 ~ 75C DIN-rail ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IES-1881€ 1751,67 Levelone IES-1881 16 x 802.3af PoE + 2 GE TX/1000LX Combo Managed Switch -40 ~ 75C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IES-1890€ 1915,12 Levelone IES-1890 16 FE + 2 GE Combo SFP Managed Switch -40 ~ 75C DIN-rail IEC61850 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
IES-2892€ 1442,93 Levelone IES-2892 Modularized 24 10/100 + 4 GE Combo SFP Managed Switch -40 ~ 75C IEC61850 ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEL-1061€ 186,15 Levelone GEL-1061 10-Port L2 Managed Gigabit Switch 2 x SFP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-1061€ 307,84 Levelone GEP-1061 10-Port L2 Managed Gigabit PoE Switch 2 x SFP 802.3at PoE+ 125W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-1070€ 398,65 Levelone GEP-1070 10-Port L2 Managed Gigabit PoE Switch 802.3at PoE+ 2 x SFP 120W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FEP-0511€ 89,91 Levelone FEP-0511 5-Port Fast Ethernet PoE Switch 65W 802.3at PoE+ 4 PoE Outputs ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-0522€ 135,30 Levelone GEP-0522 5-Port Gigabit PoE Switch 65W 802.3at PoE+ 4 PoE Outputs ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEU-0822€ 36,23 Levelone GEU-0822 8-Port Gigabit Ethernet Switch ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
FGU-5021€ 271,51 Levelone FGU-5021 50-Port Fast Ethernet Switch 2 x SFP/RJ45 Combo Gigabit ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GTL-5260€ 870,84 Levelone GTL-5260 52-Port L2 Managed Gigabit Ethernet Switch 4 Ports SFP+ 10-Gigabit Ethernet ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GTL-2660€ 1079,69 Levelone GTL-2660 26-Port L2 Managed Gigabit Ethernet Fiber Switch 2 Ports SFP+ 10-Gigabit Ethernet ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEL-2861€ 316,92 Levelone GEL-2861 28-Port L2 Managed Gigabit Switch 4 x SFP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-2650€ 645,95 Levelone GEP-2650 26-Port Web Smart Gigabit PoE Switch 802.3at PoE+ 24 PoE Outputs 370W 2 x SFP ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-2651€ 553,02 Levelone GEP-2651 26-Port Web Smart Gigabit PoE Switch 24 PoE Outputs 2 x SFP/RJ45 Combo 185W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GEP-0812€ 153,47 Levelone GEP-0812 8-Port Gigabit Ethernet PoE Switch 4 Ports PoE Plus 802.3at 61.6W ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-0101€ 117,14 Levelone POR-0101 PoE Repeater ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
POR-0103€ 135,30 Levelone POR-0103 PoE Repeater 2 PoE Outputs ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-2100€ 39,31 Levelone SFP-2100 125M MMF SFP Transceiver 2km 850nm -20 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-2200€ 47,23 Levelone SFP-2200 125M MMF SFP Transceiver 2km 1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-2230€ 59,03 Levelone SFP-2230 125M SMF SFP Transceiver 30km 1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-2260€ 85,36 Levelone SFP-2260 125M SMF SFP Transceiver 60km 1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-2280€ 162,54 Levelone SFP-2280 125M SMF SFP Transceiver 80km 1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-2300€ 68,11 Levelone SFP-2300 125M SMF SFP Transceiver 20km 1550nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-2310€ 231,56 Levelone SFP-2310 125M SMF SFP Transceiver 100km 1550nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-2320€ 262,43 Levelone SFP-2320 125M SMF SFP Transceiver 120km 1550nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4200€ 43,58 Levelone SFP-4200 1.25G MMF SFP Transceiver 550m 850nm -20 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4210€ 61,79 Levelone SFP-4210 1.25G SMF SFP Transceiver 10km 1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4240€ 185,37 Levelone SFP-4240 1.25G SMF SFP Transceiver 40km 1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4270€ 235,18 Levelone SFP-4270 1.25G SMF SFP Transceiver 70km 1550nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4310€ 98,98 Levelone SFP-4310 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver 10km T1310/R1550nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4320€ 135,30 Levelone SFP-4320 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver 10km T1550/R1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4330€ 117,14 Levelone SFP-4330 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver 20km T1310/R1550nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4340€ 171,62 Levelone SFP-4340 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver 20km T1550/R1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4350€ 262,43 Levelone SFP-4350 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver 40km T1310/R1550nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4360€ 289,68 Levelone SFP-4360 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver 40km T1550/R1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4370€ 316,92 Levelone SFP-4370 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver 60km T1310/R1550nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
SFP-4380€ 335,07 Levelone SFP-4380 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver 60km T1550/R1310nm -40 ~ 85C ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9214T€ 789,12 Equip HVE-9214T HDMI over Cat.5 Transmitter HDBaseT 100m 4 Channel Outputs ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9214PT€ 943,49 Equip HVE-9214PT HDMI over Cat.5 Transmitter HDBaseT 100m 4 Channel Outputs 802.3af PoE ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9111R€ 344,16 Equip HVE-9111R HDMI over Cat.5 Receiver 300m ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9114T€ 353,24 Equip HVE-9114T HDMI over Cat.5 Transmitter 300m 4 Channel Outputs ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9100€ 353,24 Equip HVE-9100 HDMI over Cat.5 Extender Kit 300m ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9200€ 358,69 Equip HVE-9200 HDMI over Cat.5 Extender Kit HDBaseT 100m ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9200P€ 398,65 Equip HVE-9200P HDMI over Cat.5 Extender Kit HDBaseT 100m 802.3af PoE ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9211PR€ 189,79 Equip HVE-9211PR HDMI over Cat.5 Receiver HDBaseT 100m 802.3af PoE ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
HVE-9211R€ 171,62 Equip HVE-9211R HDMI over Cat.5 Receiver HDBaseT 100m ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ES-3308P€ 9,35 Edimax ES-3308P unmanaged fast ethernet desktop switch [8-port, 10/100Mbps, Black] ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
GP-101ST€ 26,63 Edimax GP-101ST ieee 802.3at gigabit poe+ splitter with adjustable 5v dc, 9v dc, 12v dc output ---U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen