Computers, randapparatuur en supplies LOG IN op uw account
Geen account? Vraag aan!
 
Home > Vergelijk producten > Overzicht
Overzicht van te vergelijken producten

U heeft gekozen voor een vergelijking van onze producten in de categorie Kabels & accessoires > Overige kabels.   terug naar selectie

Klik op de kolomnamen om het overzicht te sorteren.

Klik op het artikelnummer om de uitgebreide omschrijving en een grotere foto in een pop-up scherm te tonen.

artikel prijs incl.BTWomschrijvinglengtekleurbestellen
254316€ 12,03 Equip 254316 Glasvezel patchkabel LC/SC 50/125 10m 10-100m-U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
252235€ 8,15 Equip 252235 FO Duplex Jumper ST/ST 9/125μ 5,0m, yellow, LSOH --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen
ADJBL21031564€ 2,02 ADJ ADJBL21031564 Sata kabel ADJ 6Gb/s SATA III - 0.5m - BLISTER --U moet eerst inloggen om te kunnen bestellen